Japonská manikura P.shine - péče o přírodní nehty

P-Shine manikúra krok za krokem
Přednosti P-Shine manikúry

- dlouhodobý účinek
- nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu
- větší pevnost nehtu
- větší pružnost nehtu
- nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka
- prevence proti lámání a třepení nehtu

P-Shine manikúru vám udělají v nehtovém studiu, ale pomocí P-Shine sady si ji můžete udělat i sama.

P-Shine manikúra krok za krokem

1) umyjete si ruce mýdlem a teplou vodou. Na začátku je důležité upravit délku a tvar nehtu, případně ošetřit okolní kůžičku.

2) Povrch upravených a očištěných nehtů nejdříve srovnáte měkkým papírovým pilníčkem. Drsnější zelenou stranu použijete na nehty výrazně rýhované a na doupravení tvaru. Hladká růžová plocha pak sjednotí a odmastí nehtové destičky.

Manikúra P-Shine - Měkký papírový pilníček

3) Pomocí zelené leštičky s jelenicovým povrchem nanesete na nehet pastu obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Nabereme na špachtličku zelenou pastu, přeneseme na zelenou leštičku a opatrně zapracujeme pastu do nehtu. Malé brusné částice se postarají o vyrovnání případných nerovností. Zalešťujte vždy jedním směrem. Na nehtech by totiž mohly vzniknout nehezké mapy. Některá nehtová studia ale naopak doporučují zalešťovat všemi směry, takže doporučujeme prostě vyskoušet, co Vám bude lépe vyhovovat.

Manikúra P-Shine - Pasta

4) Předposledním bodem je pudr z drcených lastur. Pomáhá uchovávat lesk na delší dobu. Nanášejte ho pomocí růžového jelenicového leštítka - nabereme na špachtličku růžový pudr, přeneseme na růžovou leštičku a opatrně zapracujeme do nehtu. Pokud budete hodně pečlivá, na nehtu se postupně vytvoří velmi lesklá vrstva s ochrannými a vyživovacími účinky.

Manikúra P-Shine - Pudr

5) Nakonec ošetříme pokožku kolem nehtové lůžka speciálním olejem s přísadou vitamínů.

Manikúra P-Shine - Olejíček na nehty

I když se metodu budete teprve učit, určitě u ní nestrávíte více než půl hodiny. Oproti neošetřeným nehtům uvidíte větší lesk a vitalitu. Nehty není vhodné lakovat ani bezbarvým lakem.
A další péče? Velmi jednoduchá. Nehty stačí jednou za týden oživit pudrem a dvakrát za měsíc zaleštit voskem. P-Shine zvládne opravdu každý!

 

Copyright © 2015 Nehtik.cz - Vše pro krásné nehty!

Weby o nehtové kosmetice:
- Eshop Nehtik.cz - Potřeby pro nehtová studia i domácí nehtařky, pro akrylové - gelové nehty, manikúru i pedikúru
- Nehtové studio v Teplicích
- SEO webu sledují SEO nástroje.cz